Parochie Sint Stephanus


Heel hartelijk welkom!

Misschien bent u diepgeworteld in de dorpsgemeenschap van Heel. U werd er geboren en zal er nooit meer weggaan. Misschien woont u er net en heeft het dorp nog vele geheimen voor u. Misschien bent u zomaar een toevallige passant op het wereldwijde web. Wie u ook bent, de Sint Stephanusparochie stelt zich graag aan u voor. In deze parochie proberen we gelovig samen te leven. We leven samen met God en met elkaar: jong en oud, ziek en gezond, rijk en arm.

Deze verbondenheid doet goed!

Daarbij is Jezus Christus dé bron die verkwikt. Hij is het watermerk van ons zijn en ons handelen. Onze tijd is volop in beweging. Één daarvan is dat deze parochie zich ontwikkelt binnen een groter samenwerkingsverband. Onder de naam cluster ‘Emmaus’ wordt er samengewerkt met de parochies van Beegden, Thorn, Wessem, Ittervoort, Neeritter, Hunsel en Ell. Krachten worden gebundeld en we helpen elkaar waar nodig is.